Hakkımızda

Hakkımızda

37 Yıllık Tecrübemizle siz müşterilerimize En kaliteli ürünler sunma gayreti içerisindeyiz.

Firmamız Saatçi deri sanayi; Saat misali “hep ileriye” ilkesiyle hareket etmektedir. Ayrıca Dericilik Sektöründe; Kalite, Kapasite, teknoloji ve pazarlamada kendisiyle rekabet etmektedir.

1986 Yılında İlk kez Yaman Deri Sanayi olarak Bolu’nun Gerede ilçesinde faaliyete başlayan firmamız, 1996 yılında büyüme trendinde SAATÇİ DERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yoluna devam etmiştir. 2021 Yılından İtibaren Gerede Deri ihtisas Organize Sanayi bölgesinde yerini almıştır.

Saatçi Deri ® Sektördeki bilgi birikimiyle sahip olduğu Teknolojisiyle ve her biri kendi konusunda uzman personelleri ile tüm deri ürünlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Misyonumuz

Tüm ürünlerinde her zaman maksimum kaliteyi sağlayarak, üretim sahasında doğayı, çevreyi ve insanı koruyarak hareket eden işletmemiz kaliteyi, güvenilirliği ve sürdürülebilirliği misyon haline getirmiştir.

Vizyonumuz

Saat misali ‘’hep ileriye’’ ilkesiyle sürekli gelişen, büyüyen ve değer üreten, küresel çapta marka ve firma bilinirliğini artırarak, daima kaliteli ürünleri ile sektörün öncüleri arasında olmak başlıca vizyonumuzdur.

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik

Kurumsal

Saatçi deri olarak kurumsal sürdürülebilirliğimizin devamı için kaliteli ürün, mutlu müşteri ve teknolojik üretim ilkeleri ile maksimum fayda sağlayarak firmamızı hep daha ileriye götürmekteyiz.

Ulusal ve Ekonomik

Saatçi deri olarak üretimimiz, istihdamımız, markamız ile bölgesel ve ulusal kalkınmaya katkı sağlayarak ülkemize ve ekonomimizin sürdürülebilirliğine katkı sağlıyoruz.

Çevresel

Saatçi deri olarak bugünden yarına temiz çevre, yeşil doğa ilkeleri ile gelecek nesillere sürdürülebilir bir doğal yaşam döngüsü bırakmak için çabalıyoruz.